Матеріально-технічне забезпечення

Комунальний заклад «Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 - дошкыльний навчальний заклад)» розміщений в будівлі 1937 року побудови, загальною площею 6745,2 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 850 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, 71. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Середня наповнюваність класів по школі складає 26 учнів.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 27 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, їдальня на 110 посадочних місць, 2 майстерні з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня), центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик, на якому знаходиться тренажерний комплекс.

З 27 навчальних приміщень 10 використовується для навчання учнів початкової школи, 18 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

· кабінет біології;

· кабінет фізики;

· кабінет російської мови та літератури;

· кабінет української мови та літератури;

· кабінет математики;

· кабінет хімії;

· 2 кабінети іноземної мови;

· 1 кабінет з предмету "Захист Вітчизни";

· 2 кабінети інформатики.

Навчальний заклад маєкабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний кабінет, кабінет директора, 3 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, шкільний тир.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; класними дошками для кожної класної кімнати.

У закладі працює два кабінети інформатики ( № 311, № 401). У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1) з ліцензованим програмним забезпеченням, 1 смарт-дошка, 2 проектори. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети іноземної мови забезпечені аудіобладнанням та проекторами з екраном.

Кабінети Нової української школи облаштовані сучасними меблями, мають 2 ноутбуки, 2 проектори та 2 смарт-дошки.

Члени адміністрації використовують 4 сучасних комп’ютери.

У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:
Заголовок
Усього ПК у закладі 42
Із них:
Робочі місця учнів в кабінеті інформатики 15
Робоче місце учителя інформатики 2
Робочі місця адміністрації 5
Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора 6
Читальний зал бібліотеки 1
Принтери 5
Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс) 2+2
Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор) 3
Локальна мережа 100%
ПК, що підключені до мережі Інтернет 22+Wi-Fi
Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики 2
Кількість учнів на один ПК в закладі 24.23
Проектори 13

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером Satellite зі швидкістю 1 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Управлінням освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: school_6_6@ukr.net

Сайт закладу: http://kramschool6.edukit.dn.ua/

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури. Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2018 року нараховує 44821 екземпляр, з них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 16322 примірники.

Мовний склад основного бібліотечного фонду:

· книги українською мовою – 77%;

· книги російською мовою – 15%;

Фонд підручників нараховує 28499 екземпляр.

Забезпечення учнів підручниками складає 90%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 5 внутрішніх туалетів (2 туалети для дівчат (на 6 кабінок з дверцятами), 2 туалети для хлопців (на 6 кабінок з дверцятами), 1 туалет для педагогічних працівників). Якість ремонту вбиралень – достатня.

Навчально - методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Краматорського НВК№6. Для поліпшення навчально - матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно - гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.

Кiлькiсть переглядiв: 234

Дата останньої зміни 02 Липня 2020

Фотогалерея