Графік роботи гуртків, секцій на зимові канікули

№ з/п Назва гуртка Клас День тижня Час проведення Керівник
1. «Хорові співи» 4-8 кл. Середа 03.01.2019 11.00– 12.00 Кандиба С.М.
Середа 10.01.2019 12.00– 13.00
2. « Акторська майстерність» 7 – 10 кл. П’ятниця 04.01.2018 11.00– 13.00 Шипілова Г.В.
П’ятниця 11.01.2018 11.00– 13.00
3. «Влучний стрілок», «Сокіл» («Джура») 8-11 кл. Середа 11.30–12.30 Матюха В.М.
Четвер
4. «Волейбол» 5-11 кл. Вівторок 15.30-17.00(д) 17.00-18.30(хл) Корнієнко А.С.
Четвер 16.30-17.45(д) 17.45-19.45(хл)
Субота 12.30-14.30(д) 14.30-16.00(хл)
Неділя 10.00-12.00(д)
5. «Теніс» 5-11 кл. Середа, Четвер, П’ятниця 11.00-12.00 Ковальова Н.В.
6. «Баскетбол» 6-8 кл. Середа 10.00-12.00 Стахняк Н.В.
7. «Рукопашний бій» 1-11 кл. Понеділок 17.00-20.00 Тендітний М.В.
Середа 17.00-20.00
П’ятниця 17.00-20.00
8. «Вільна боротьба» 1-11 кл. Понеділок 16.30-20.00 Леончук В.В.
Вівторок 15.30-20.00
Середа 16.30-20.00
Четвер 16.30-20.00
П’ятниця 14.00-20.00

Графік роботи окружних консультаційних пунктів по роботі з обдарованими школярами на зимові канікули 2018-2019н.р.

№ з/п Назва гуртка Клас День тижня Час проведення Керівник
1. «Міжшкільний факультатив з правознавства» 9-11 кл. Середа, Четвер, П’ятниця 10.00– 12.00 Матюха В.М.
2. «Школа Лідерів» 7–10 кл. Четвер 03.01.2019 10.00– 14.00 Шаповал І.М.
Вівторок 08.01.2019 10.00– 14.00
3. «Основи комп’ютерної графіки» 5-6 кл. П’ятниця 11.30–13.15 Пасічник Н.М.
4. «Основи інформаційних технологій» 7-8 кл. Середа, Четвер 11.00– 13.00 Слюсар В.І.
5. «Маленька швачка» 8-9 кл. Четвер, П’ятниця 10.00– 12.00 Калугіна Е.О.
6. «Художня обробка деревини» 6-9 кл. Четвер 1345– 1430 Дячук В.Я.

Графік роботи шкільних гуртків, секцій на зимові канікули 2017-2018 н.р.

№ з/пНазва гурткаКласДень тижняЧас проведенняКерівник
1.Школа учнівського самоврядування8-11 кл.Четвер15.00-17.00Шаповал І.М.
2.«Хорові співи»3-8 кл.Понеділок12.00-13.00Кандиба С.М.
Вівторок10.00-11.00
3.«Комп’ютерний дизайн»5-10 кл.Вівторок15.00-17.25Пасічник Н.М.
4.«Сходинки до інформатики»2-4 кл.Вівторок9.00-10.00Слюсар В.І.
Четвер12.00-13.00
5.«Художнє вижигання»5-8 кл.Вівторок14.45-16.25Дячук В.Я.
6.« Акторська майстерність»7 – 10 кл.П’ятниця13.45-15.30Шипілова Г.В.
Субота12.35-15.30
7.«Влучний стрілок»8-11 кл.Субота12.35 – 13.25Матюха В.М.
8.«Волейбол»5-11 кл.Вівторок14.30-16.00 (Д) 16.00-17.30 (Х)Корнієнко А.С.
Четвер15.00-16.30(Д) 16.30-18.00 (Х)
Субота13.00-14.30 (Д) 14.30-16.00 (Х)
9.«Теніс»5-11 кл.Понеділок14.00-16.00Ковальова Н.В.
10.«Рукопашний бій»1-11 кл.Понеділок17.00-20.00Тендітний М.В.
Середа17.00-20.00
П’ятниця17.00-20.00
11.«Вільна боротьба»1-11 кл.Понеділок16.25-20.00Леончук В.В.
Вівторок15.00-20.00
Середа15.30-20.00
Четвер17.15-20.00
П’ятниця15.30-20.00
12.«Степ-аеробіка»5-11 кл.Вівторок14.45-15.45Турченко О.В.
П’ятниця15.45-16.45

Графік роботи шкільних гуртків, секцій на осінні канікули 2017-2018 н.р.

№ з/пНазва гурткаКласДень тижняЧас проведенняКерівник
1.Школа учнівського самоврядування8-11 кл.Четвер15.00-17.00Шаповал І.М.
2.«Хорові співи»3-8 кл.Понеділок12.00-13.00Кандиба С.М.
Вівторок10.00-11.00
3.«Комп’ютерний дизайн»5-10 кл.Вівторок15.00-17.25Пасічник Н.М.
4.«Сходинки до інформатики»2-4 кл.Вівторок9.00-10.00Слюсар В.І.
Четвер12.00-13.00
5.«Художнє вижигання»5-8 кл.Вівторок14.45-16.25Дячук В.Я.
6.« Акторська майстерність»7 – 10 кл.П’ятниця13.45-15.30Шипілова Г.В.
Субота12.35-15.30
7.«Влучний стрілок»8-11 кл.Субота12.35 – 13.25Матюха В.М.
8.«Волейбол»5-11 кл.Вівторок14.30-16.00 (Д) 16.00-17.30 (Х)Корнієнко А.С.
Четвер15.00-16.30(Д) 16.30-18.00 (Х)
Субота13.00-14.30 (Д) 14.30-16.00 (Х)
9.«Теніс»5-11 кл.Понеділок14.00-16.00Ковальова Н.В.
10.«Рукопашний бій»1-11 кл.Понеділок17.00-20.00Тендітний М.В.
Середа17.00-20.00
П’ятниця17.00-20.00
11.«Вільна боротьба»1-11 кл.Понеділок16.25-20.00Леончук В.В.
Вівторок15.00-20.00
Середа15.30-20.00
Четвер17.15-20.00
П’ятниця15.30-20.00
12.«Степ-аеробіка»5-11 кл.Вівторок14.45-15.45Турченко О.В.
П’ятниця15.45-16.45
Кiлькiсть переглядiв: 605

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2019

Фотогалерея