Режим роботи шкільних гуртків, секцій на осінні канікули 2019-2020 н.р.

/Files/images/2019-2020/osn/111 001.jpg

Режим роботи шкільних гуртків, секцій на 2019-2020 н.р.

/Files/images/2019-2020/osn/111 002.jpg

Графік роботи гуртків, секцій на зимові канікули

№ з/п Назва гуртка Клас День тижня Час проведення Керівник
1. «Хорові співи» 4-8 кл. Середа 03.01.2019 11.00– 12.00 Кандиба С.М.
Середа 10.01.2019 12.00– 13.00
2. « Акторська майстерність» 7 – 10 кл. П’ятниця 04.01.2018 11.00– 13.00 Шипілова Г.В.
П’ятниця 11.01.2018 11.00– 13.00
3. «Влучний стрілок», «Сокіл» («Джура») 8-11 кл. Середа 11.30–12.30 Матюха В.М.
Четвер
4. «Волейбол» 5-11 кл. Вівторок 15.30-17.00(д) 17.00-18.30(хл) Корнієнко А.С.
Четвер 16.30-17.45(д) 17.45-19.45(хл)
Субота 12.30-14.30(д) 14.30-16.00(хл)
Неділя 10.00-12.00(д)
5. «Теніс» 5-11 кл. Середа, Четвер, П’ятниця 11.00-12.00 Ковальова Н.В.
6. «Баскетбол» 6-8 кл. Середа 10.00-12.00 Стахняк Н.В.
7. «Рукопашний бій» 1-11 кл. Понеділок 17.00-20.00 Тендітний М.В.
Середа 17.00-20.00
П’ятниця 17.00-20.00
8. «Вільна боротьба» 1-11 кл. Понеділок 16.30-20.00 Леончук В.В.
Вівторок 15.30-20.00
Середа 16.30-20.00
Четвер 16.30-20.00
П’ятниця 14.00-20.00

Графік роботи шкільних гуртків, секцій на 2018-2019 н.р.

№ з/п Назва гуртка Клас День тижня Час проведення Керівник
1. «Хорові співи» 4-8 кл. Середа 13:45– 14:30 Кандиба С.М.
Четвер 13:45– 14:30
2. « Акторська майстерність» 7 – 10 кл. П’ятниця 13:45– 15:30 Шипілова Г.В.
3. «Влучний стрілок», «Сокіл» («Джура») 8-11 кл. Субота 12:30–13:30 Матюха В.М.
4. «Волейбол» 5-11 кл. Вівторок 15:30-17:00(д) 17:00-18:30(хл) Корнієнко А.С.
Четвер 16:30-17:45(д) 17:45-19:45(хл)
Субота 12:30-14:30(д) 14:30-16:00(хл)
Неділя 10:00-12:00(д)
5. «Теніс» 5-11 кл. Четвер 14:45-16:15 Ковальова Н.В.
6. «Баскетбол» 6-8 кл. Середа 14:45-16:15 Стахняк Н.В.
7. «Рукопашний бій» 1-11 кл. Понеділок 17:00-20:00 Тендітний М.В.
Середа 17:00-20:00
П’ятниця 17:00-20:00
8. «Вільна боротьба» 1-11 кл. Понеділок 16:30-20:00 Леончук В.В.
Вівторок 15:30-20:00
Середа 16:30-20:00
Четвер 16:30-20:00
П’ятниця 14:00-20:00

Графік роботи окружних консультаційних пунктів по роботі з обдарованими школярами з 01.10.2018 року

№ з/п Назва гуртка Клас День тижня Час проведення Керівник
1. «Міжшкільний факультатив з правознавства» 9-11 кл. П’ятниця 13:45– 14:30 Матюха В.М.
2. «Школа Лідерів» 9–11 кл. Вівторок 13:45– 14:30 Шаповал І.М.
3. «Основи комп’ютерної графіки» 5-6 кл. Субота 11:30–13:15 Пасічник Н.М.
4. «Основи інформаційних технологій» 7-8 кл. Вівторок 13:45– 14:30 Слюсар В.І..
5. «Маленька швачка» 8-9 кл. П’ятниця 13:45– 14:30 Калугіна Е.О.
6. «Художня обробка деревини» 6-9 кл. Четвер 13:45– 14:30 Дячук В.І.

Графік роботи окружних консультаційних пунктів по роботі з обдарованими школярами на осінні канікули

№ з/п Назва гуртка Клас День тижня Час проведення Керівник
1. «Міжшкільний факультатив з правознавства» 9-11 кл. Понеділок, Вівторок, Четвер, П’ятниця 10:00– 11:00 Матюха В.М.
2. «Школа Лідерів» 9–11 кл. Вівторок, Середа 10:00– 12:00 Шаповал І.М.
3. «Основи комп’ютерної графіки» 5-6 кл. Субота 11:30–13:15 Пасічник Н.М.
4. «Основи інформаційних технологій» 7-8 кл. Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, 12:00– 13:00 Слюсар В.І..
5. «Маленька швачка» 8-9 кл. Вівторок, Середа 10:00– 12:00 Калугіна Е.О.
6. «Художня обробка деревини» 6-9 кл. Четвер 13:45– 14:30 Дячук В.І.
Кiлькiсть переглядiв: 443

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2019

Фотогалерея