Пам'ятка батькам на зимові канікули

Шановні батьки!

Адміністрація Краматорського НВК (ЗОШ № 6-ДНЗ) інформує Вас про те, що з 29.12.18 по 13.01.19 у вашої дитини розпочнуться зимові канікули. Заняття в школі – з 14.01.2019. Класний керівник провів з Вашим(ою) сином (донькою) цикл профілактичних бесід:

- безпечна поведінка біля новорічної ялинки;

- протипожежна безпека, користування газом, електроенергією;

- попередження дитячого травматизму “Дорога. Діти. Автомобіль”;

- “Обережно – вибухонебезпечні предмети”;

- “Обережно: петарди – загроза життя”;

- “Тонкий лід – небезпечний лід”;

- “Будьте обережні на залізниці”;

- “Увага: обірваний провід!”;

- профілактика правопорушень, бродяжництва, жебрацтва;

- профілактика негативних явищ серед учнів (наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, тютюнопаління).

Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашого(ої) сина (доньки). Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сином (донькою) за межами дому. Візьміть на контроль святкування вашою дитиною Нового року та Різдва. Проводьте роз’яснювальні бесіди. Обмежте перебування сина (доньки) за межами дому в вечірній час.

Пам’ятайте про те, що під час канікул Ви несете повну відповідальність за життя і здоров’я своєї дитини.

Памятка батькам

/Files/images/2018-2019/zima/1 001 - копия.jpg /Files/images/2018-2019/zima/2 001 - копия.jpg /Files/images/2018-2019/zima/3 001 - копия.jpg /Files/images/2018-2019/zima/11 001.jpg

Шановні батьки!

Пам’ятка батькам

Адміністрація Краматорського НВК (ЗОШ№6-ДНЗ) інформує Вас про те, що з 21.10.2018 по 28.10.18 у вашої дитини осінні каникули. Початок занять 29.10.2018 р.

Класний керівник провів з Вашим сином (донькою) інструктаж з безпеки життєдіяльності з фіксацією в журналі реєстрації первинного, позапланового, цільового інструктажів з безпеки життєдіяльності та цикл профілактичних бесід:

- Попередження дитячого травматизму. «Діти. Дорога. Автомобіль», «Поведінка в громадських місцях»; «Будьте обережні на залізничних коліях»;

- Поведінка біля водоймищ, лісі, лісосмузі посадках;

- Протипожежна безпека, користування газо- та електроприладами;

- «Обережно: вибухонебезпечні речовини»

- «Увага! Обірваний дріт!»;

- Профілактика інфекційних та кишково-шлункових захворювань, отруєнь грибами;

- Профілактика правопорушень, бродяжництва, жебрацтва;

- Профілактика негативних проявів серед учнів (наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, тютюнопаління); «Поведінка з незнайомими людьми»

Звертаємо Вашу увагу на організацію дозвілля Вашого сина (доньки). Просимо забезпечити посилений контроль за відпочинком дітей, провести роз’яснювальні бесіди: безпечна поведінка біля шляхів, водоймищ, профілактика правопорушень. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Обмежте перебування сина (доньки) за межами дому після 18.00. Пам’ятайте про те, що під час канікул Ви несете повну відповідальність за збереження життя та здоров’я своєї дитини.

Будьте обережні!

Породи лікаря

Грип - заразне, дуже підступне захворювання. Передається з найдрібнішими бризками слини при кашлі, чханні, розмові. Небезпечний не стільки грип сам по собі, скільки його ускладнення: пневмонії, бронхіти, менінгіти, енцефаліти, лімфаденіти та ін. Починається хвороба раптово, з різкого підвищення температури. З'являються нездужання, озноб, головний біль, ломота у всьому тілі. Типова для грипу різь в очах. При перших ознаках захворювання хворого потрібно ізолювати, виділити йому окрему ліжко, рушник, посуд і викликати лікаря.

Щоб уникнути важких ускладнень, необхідно строго дотримуватися постільного режиму і не займатися самолікуванням.

НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНАПереносити ГРИП «НА НОГАХ»!У розпал епідемії намагайтеся якомога рідше бувати в місцях масового скупчення людей: в магазинах, на ринках і т.д. Обмежте користування громадським транспортом, ділові та особисті візити.Перед виходом на вулицю не забудьте змастити носові ходи оксоліновою маззю.ПАМ'ЯТАЙТЕ! ГРИП НЕ ВИБАЧАЄНедбале ставленняДО СВОГО ЗДОРОВ'Я!Відділ охорони здоров'я

Кiлькiсть переглядiв: 561

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2019

Фотогалерея